Solliciteren bij SVO-rail

Solliciteren bij SVO-rail

Enthousiast geworden?
Je bent van harte welkom!

Reageer op een van onze vacatures of stuur je CV met een korte toelichting naar werving@svo-rail.nl, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op. Als er een klik is, nodigen we je uit bij ons op kantoor voor een persoonlijk gesprek, waarin we onderzoeken waar jouw ambities liggen en hoe wij je kunnen helpen die waar te maken.

Als we denken iets voor elkaar te kunnen betekenen, stellen we je voor binnen onze klantenkring. Door onze warme relaties en inhoudelijke expertise kunnen we de deuren openen op de plekken die bij jou passen, zowel binnen de eventuele vacature als daarbuiten.

Zijn alle partijen enthousiast, dan bieden we je een contract aan. Als nieuwe medewerker van SVO-rail ga je aan de slag voor onze opdrachtgever en word je door ons ondersteund in je werk en in je ontwikkeling.

    *verplicht